Catedra de arte:
Alexandru Barbier prof. grad I (muzică)
Adriana Pampa prof. grad I (educaţie plastică)
Mărioara Petrina prof. grad I (educaţie tehnologică)
Simona Chiorean prof. grad II (educaţie tehnologică)
Catedra de Biologie:
Rodica Chintăuan prof. gr. I
Viorel Mândruţ prof. gr. def.
Maria Moldovan prof. gr. I
Monica Pascu prof. gr. def.
Liana Ţîrău prof. gr. I
Constantin Totir prof. gr. I
Catedra de Matematica:
Petre Anghel prof. gr. I
Florica Buta prof. gr. I
Lucreţia Checec prof. gr. I
Adrian Cindrea prof. gr. I
Monica Cioanca prof. gr. def.
Ioan Coman prof. gr. I
Rodica Coman prof. gr. I
Petru Ivănescu prof. gr. I
Valeriu Mara prof. gr. I
Liviu Mureşan prof. gr. I
Vasile Negruşeri prof. gr. I
Nicolae Sanda prof. gr. I
Anton Turlaş prof. gr. I
Oana Vinţe prof. gr. def.
Catedra de Chimie:
Mihaela Bilegan prof. gr. def.
Melinda Botta prof. gr. def.
Susana Bucur prof. gr. I
Dorel Coroş prof. gr. I
Edith Levei prof. gr. def.
Minerva Titieni prof. gr. I
Catedra de Stiinte Socio-Umane:
Mihai Cazacu prof. gr. I
Silvius Ovidiu Chiş prof. drd. gr. def.
Emil Mihai Cucu prof. gr. II
Ioan Luca prof. gr. def.
Dorina Mathe prof. gr. I
Tudorică Răchitan prof. gr. I
Nicolae Rebrean prof. gr. def.
Elena Tompa prof. gr. I
|
Catedra de geografie:
Ioan Arcălean stagiar
Maria Marti prof. gr. I
Toader Naşcu prof. gr. I
Doina Petrean prof. gr. I
Titus Rauca prof. gr. I
Rodica Pop prof. gr. II
Catedra de limba franceza:
Corina Ponoran prof. gr. I
Mariana Suărăşean prof. gr. I
Elena Lăceanu prof. gr. I
Alice Trif definitivat
Florin Avram prof. gr. I
Catedra de limba engleza:
Mirela Năsăudean prof. gr. I
Dana Fiscutean prof. gr. I
Rodica Botezatu prof. gr. I
Dana Ciurdăreanu prof. gr. I
Simona Lucescu definitivat
Teodora Tifu definitivat
Simona Sângeorzan definitivat
Renata Leonte suplinitoare
Cătălin Vinţe suplinitor
Corpul Păcii voluntar
Catedra de fizica:
Melinda Botta prof. gr. def.
Carmela Bozga prof. gr. II
Remus Bude prof. gr. I
Andrei Cosma prof. gr. I
Carmen Ilea prof. gr. I
Silvia Moraru prof. gr. I
Mihai Mureşan prof. gr. I
Adrian Năstase prof. gr. II
Constantin Rus prof. gr. I
Mariana Cosma laborant
Catedra de limba latina:
Andreea Jarda definitivat
Catedra de religie:
Ciupa Lacramiara prof. gr. II
Tabara Nicolae prof. gr. I |
Catedra de limba germana:
Mariana Arcălean
Domniţa Nistea
Simona Lucescu
Elena Săsărman
Michael Macke
Cătălin Vinţe
Catedra de informatica:
Ioan Pop prof. gr. II
Silviu Candale prof. gr. def.
Ciprian Mureşan prof. gr. def.
Romaniţa Baciu prof. deb.
Catedra de limba romana:
Marieta Abrudean prof. gr. def.
Anton Buta prof. gr. I
Iosif Bucur prof. gr. I
Georgeta Chiş prof. gr. def.
Sorina Costea prof. gr. I
Vasile Filip prof. dr.
Daniela Fulga prof. dr.
Monica Halaszi prof. gr. II
Mihaela Iacob prof. gr. def.
Antonia Orban-Sima prof. sup.
Livia Sanda prof. gr. I
Simona Simionca prof. gr. def.
Alina Tonea prof. gr. def.
Eugenia Zegrean prof. gr.
Catedra de educatie fizica:
Anton Varga prof. grad I
Nicolae Arnold Szörenyi prof. grad I
Dorina Elena Neamţu prof. grad I
Constanţa Păştean prof. grad I
Ovidiu Năsăudean prof. grad I
Adrian Podişor prof. grad I
Leonida Ilieşie definitivat
|